Profil działalności

Vego-Film  jest prężnie rozwijającą się firmą  w branży video w mieście Siedlce oraz całym woj. mazowieckim. Istnienie firmy opiera się na doświadczeniu i realizacji życiowej pasji, jaką jest dla nas archiwizowanie uroczystości rodzinych oraz tworzenie projektów video zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Najwyższa jakość oraz nowoczesny sprzęt , przekłada się na wysoką jakość nagrań. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami oraz poszerzając naszą ofertę dokonujemy zakupu nowych urządzeń, dbając o to, aby nasza firma była jak najbardziej konkurencyjna. Dzięki takiemu podejściu, mamy pewność, że nasi klienci otrzymują film nowoczesny o wysokich standartach video.

Najwyższa jakość filmowa oraz nowoczesny sprzęt,  przekłada się na zadowolenie klienta. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami rynku videoDysponujemy profesjonalnymi kamerami Sony Full HD z podwójnym zapisem  oraz aparatami firmy Canon 6D oraz  5D Mark III. Podczas filmowania wykorzystujemy profesjonalne rejestratory dźwięku Zoom H4n oraz wysokiej klasy mikrofony kierunkowe oraz mikrofony krawatowe. Do filmowania wykorzystujemy  wysokiej klasy obiektywy o płytkiej głębi ostrości dające efekt rozmytego tła oraz obiektyw "rybie oko" który charakteryzuje się atrakcyjnym wizualnie załamaniem obrazu. Każde nagranie plenerowe wykonywane jest z użyciem aparatów DSLR z systemem flycam. 

W opcji filmowania uroczystości techniką DSLR, używamy aparatów firmy Canon oraz wykorzystujemy profesjonalne statywy i monopody Manfrotto, steady'cama oraz flycam. Realizacja uroczystości weselnej może być wykonywana kamerami z dodatkowym wykorzystaniem techniki DSLR. 

W zależności od wybranej opcji videofilmowania w zakres nagrania wchodzi wstęp, przygotowania do ślubu, kościół, wesele, clip na zakończenie lub plener zdjęciowy. Na życzenie klienta operator może towarzyszyć podczas sesji fotograficznej (w studiu i plenerze), a także u kosmetyczki, fryzjera. Wszystko nagrywane i montowane jest przy zastosowaniu najnowszych trendów.

Klienci otrzymują film w jakości HD na nośnikach Blu Ray oraz w jakości SD na płytach DVD. Płyty nie posiadają zabezpieczeń przed powielaniem więc można dowolnie je kopiować .

WSZYSTKIE FILMY REALIZOWANE SĄ W JAKOĆI FULLHD

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

Pozdrawiam Jarosław Myrcha

 

© 2023 VEGOFILM. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe
Polecamy